Znajdź sklep
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera

Producent

Zakres przeceny

Kosmetyki pielęgnacyjne(15)

Ukryj filtry

Męskie kosmetyki pielęgnacyjne

Jeśli chcesz, aby Twoje buty zawsze były w nienagannej kondycji i zawsze prezentowały się schludnie, pamiętaj o tym, żeby zawsze mieć pod ręką zestaw do czyszczenia butów. Nie ma znaczenia, czy jedziesz w dłuższą podróż, w krótką podróż biznesową czy jesteś w domu - zawsze pod ręką miej odpowiednie środki do pielęgnacji obuwia. Wszystko, czego Ci potrzeba do pielęgnacji obuwia znajdziesz na stronie streetstyle24.pl!

Impregnat do butów

Jeśli chcesz dobrze zadbać o stan wizualny swojego obuwia, to zacznij od dobrego oczyszczenia butów. Pierwszym krokiem powinno być dobre wyczyszczenie obuwia z kurzu, pyłu i błota. Możesz to zrobić przy pomocy lekko zwilżonej ściereczki czy gąbki. Gdy już usuniesz brud z powierzchni obuwia, odczekaj chwilę, aż powierzchnia buta będzie całkowicie sucha. Następnie sięgnij po sprawdzony impregnat do butów. Dzięki niemu zabezpieczysz swoje obuwie przed wnikaniem wody i brudu na powierzchni obuwia. Dobry impregnat do obuwia oraz pozostałe akcesoria takie jak bielizna męska, znajdziesz na stronie streetstyle24.pl.

Odświeżacz do butów

O buty skórzane, materiałowe lub każde inne należy dbać nie tylko z zewnątrz. Dobrze jest również zadbać o świeżość butów od środka. Wiadomo, że na co dzień staramy się zadbać o higienę i zapewniamy swoim stopom maksimum komfortu. Aby odświeżyć swoje buty wystarczy, że użyjesz dobrego odświeżacza do butów. Taki zabieg pielęgnacyjny warto powtarzać regularnie, aby jak najdłużej utrzymać buty w nienagannej kondycji i świeżości.

Podróżny zestaw do czyszczenia butów

Na stronie streetstyle24.pl znajdziesz poręczny zestaw do czyszczenia butów, który możesz zabrać ze sobą w podróż. Jest naprawdę poręczny i zajmuje niewiele miejsca w bagażu. W skład zestawu do czyszczenia wchodzi preparat do czyszczenia, preparat do impregnacji, szczoteczka, ściereczka i chusteczki do czyszczenia. Całość zamknięta jest w gustownym i lekkim opakowaniu.

Pasty do butów

Na stronie streetstyle24.pl możesz znaleźć różne akcesoria męskie. Wśród wielu różnych preparatów do czyszczenia obuwia znajdują się pasty do butów w różnych kolorach. Najbardziej uniwersalnym kolorem pasty do butów jest pasta bezbarwna. Tą pastą możesz wypastować zarówno buty o odcieniu jasnym, jak i ciemnym. Bardzo dużą popularnością cieszy się również pasta w odcieniu czarnym oraz brązowym, ponieważ są to jedne z najczęściej wybieranych kolorów naszego obuwia.

Akcesoria do czyszczenia butów

Buty można czyścić na wiele różnych sposobów - jedne z nich będą bardziej, a drugie mniej efektywne. Najprostszym sposobem jest wyczyszczenie butów przy pomocy zwilżonej ściereczki lub gąbki. Jeśli jednak masz zamiar dobrze zadbać o stan swoich butów, to zdecyduj się na profesjonalny preparat do czyszczenia obuwia. Używając takiego preparatu masz pewność, że nie zniszczysz powierzchni skóry i nie zostawisz na niej nieestetycznych zacieków. Na etykiecie preparatu czyszczącego wyszczególnione jest, do jakiego rodzaju skóry i obuwia przeznaczony jest dany preparat. Zanim przystąpisz do czyszczenia, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.