Znajdź sklep Blog
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera

Producent

Promocja/Nowość

Zakres przeceny

Kosmetyki pielęgnacyjne(2)

Ukryj filtry

Męskie kosmetyki pielęgnacyjne

Jeśli chcesz, aby Twoje buty zawsze były w nienagannej kondycji i zawsze prezentowały się schludnie, pamiętaj o tym, żeby zawsze mieć pod ręką zestaw do czyszczenia butów. Nie ma znaczenia, czy jedziesz w dłuższą podróż, w krótką podróż biznesową czy jesteś w domu - zawsze pod ręką miej odpowiednie środki do pielęgnacji obuwia. Wszystko, czego Ci potrzeba do pielęgnacji obuwia znajdziesz na stronie streetstyle24.pl!

Impregnat do butów

Jeśli chcesz dobrze zadbać o stan wizualny swojego obuwia, to zacznij od dobrego oczyszczenia butów. Pierwszym krokiem powinno być dobre wyczyszczenie obuwia z kurzu, pyłu i błota. Możesz to zrobić przy pomocy lekko zwilżonej ściereczki czy gąbki. Gdy już usuniesz brud z powierzchni obuwia, odczekaj chwilę, aż powierzchnia buta będzie całkowicie sucha. Następnie sięgnij po sprawdzony impregnat do butów. Dzięki niemu zabezpieczysz swoje obuwie przed wnikaniem wody i brudu na powierzchni obuwia. Dobry impregnat do obuwia oraz pozostałe akcesoria takie jak bielizna męska, znajdziesz na stronie streetstyle24.pl.

Odświeżacz do butów

O buty skórzane, materiałowe lub każde inne należy dbać nie tylko z zewnątrz. Dobrze jest również zadbać o świeżość butów od środka. Wiadomo, że na co dzień staramy się zadbać o higienę i zapewniamy swoim stopom maksimum komfortu. Aby odświeżyć swoje buty wystarczy, że użyjesz dobrego odświeżacza do butów. Taki zabieg pielęgnacyjny warto powtarzać regularnie, aby jak najdłużej utrzymać buty w nienagannej kondycji i świeżości.

Podróżny zestaw do czyszczenia butów

Na stronie streetstyle24.pl znajdziesz poręczny zestaw do czyszczenia butów, który możesz zabrać ze sobą w podróż. Jest naprawdę poręczny i zajmuje niewiele miejsca w bagażu. W skład zestawu do czyszczenia wchodzi preparat do czyszczenia, preparat do impregnacji, szczoteczka, ściereczka i chusteczki do czyszczenia. Całość zamknięta jest w gustownym i lekkim opakowaniu.

Pasty do butów

Na stronie streetstyle24.pl możesz znaleźć różne akcesoria męskie. Wśród wielu różnych preparatów do czyszczenia obuwia znajdują się pasty do butów w różnych kolorach. Najbardziej uniwersalnym kolorem pasty do butów jest pasta bezbarwna. Tą pastą możesz wypastować zarówno buty o odcieniu jasnym, jak i ciemnym. Bardzo dużą popularnością cieszy się również pasta w odcieniu czarnym oraz brązowym, ponieważ są to jedne z najczęściej wybieranych kolorów naszego obuwia.

Akcesoria do czyszczenia butów

Buty można czyścić na wiele różnych sposobów - jedne z nich będą bardziej, a drugie mniej efektywne. Najprostszym sposobem jest wyczyszczenie butów przy pomocy zwilżonej ściereczki lub gąbki. Jeśli jednak masz zamiar dobrze zadbać o stan swoich butów, to zdecyduj się na profesjonalny preparat do czyszczenia obuwia. Używając takiego preparatu masz pewność, że nie zniszczysz powierzchni skóry i nie zostawisz na niej nieestetycznych zacieków. Na etykiecie preparatu czyszczącego wyszczególnione jest, do jakiego rodzaju skóry i obuwia przeznaczony jest dany preparat. Zanim przystąpisz do czyszczenia, przeczytaj uważnie instrukcję obsługi.