Znajdź sklep
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera

Dla kogo

Rozmiar

Kolor

Rodzaj

Promocja/Nowość

Zakres przeceny

New Balance(1508)

Ukryj filtry

New Balance

Wyświetlane 48 z 1508 elementów.

Pokaż kolejne 48 produkty

Historia marki New Balance

Historia marki New Balance sięga samego początku XX wieku. Właśnie wtedy William J. Riley zaprojektował wkładki do butów, które miały poprawić komfort chodzenia. Wkładki były dedykowane dla robotników ze stanu Massachusetts. Riley chciał stworzyć wkładki do butów, które będą maksymalnie odciążały zmęczone stopy i dawały im duże poczucie komfortu. Jak się szybko okazało, pomysłowy Riley, nieustannie poszukiwał inspiracji do ulepszania swoich produktów. Podczas, gdy obserwował biegające po polu kury, zdał sobie sprawę, że zwierzęta te zachowują bardzo dobrą równowagę (ang. balance) stąpając na trzech pazurach. Pomyślał zatem, że dobrze będzie wypróbować taką innowacyjną technologię w projekcie wkładek do butów. To, co wymyślił, szybko wprowadził życie, a okazał się to strzał w dziesiątkę!

William Real łączy swoje siły z Arthurem Hellem

W latach 30 XX wieku Riley i Arthur Hall połączyli swoje siły, ponieważ chcieli tworzyć produkty jeszcze lepszej jakości. Wspólnymi siłami opracowali nowy rodzaj wkładki do butów, która odkształca się pod wpływem nacisku stopy. Dzięki temu każdy, kto do swoich butów włożył innowacyjne wkładki, mógł liczyć na to, że dopasują się one do indywidualnego kształtu stopy. Pomysł ten okazał się bardzo dobry, ponieważ obuwie z dopasowanymi wkładkami było bardzo wygodne i sprawiało, że stopy nie męczyły się aż tak bardzo podczas całodziennego chodzenia. Stąd już tylko krok do tego, żeby pojawiły się buty sportowe marki New Balance!

Od produkcji wkładek do produkcji butów sportowych

Riley wystartował jako producent wkładek do butów, ale wkrótce miało się to zmienić. W roku 1938 powstały pierwsze profesjonalne buty, które były sygnowane marką New Balance. Buty te powstały specjalnie dla lokalnej grupy sportowców - drużyny Boston Brown Bag Harriers. Dobra passa w wymyślaniu nowych rozwiązań dla sportowców nie opuszczała Rileya. Założyciel marki New Balance był na tyle pewny wysokiej jakości butów biegowych, które oferował swoim klientom, że na metce każdego modelu umieścił informację, z której klient wyczytał że, jeśli buty nie spełnią jego oczekiwań, będzie mógł je zwrócić do sklepu i odzyskać pieniądze. Jak się pewnie domyślacie niewielu było takich, którzy chcieli oddać bardzo wygodne buty sportowe New Balance.

Przejdźmy do teraźniejszości

Na stronie streetstyle24.pl znajdziesz różnorodny wybór zarówno obuwia sportowego New Balance, jak i różnego rodzaju elementów stroju sportowego. W ofercie streetstyle24.pl mamy zarówno ubrania sportowe przeznaczone do biegania, jak i stroje sportowe do piłki nożnej, akcesoria sportowe np. opaski na głowę, saszetki na telefon, plecaki sportowe, skarpetki o różnej wysokości, a także czapki z daszkiem. W szerokiej ofercie marki New Balance znajdują się ubrania sportowe i buty przeznaczone zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Wśród pięknych egzemplarzy obuwia dziecięcego znajdziesz modele, który są dokładnym odwzorowaniem butów sportowych dla dorosłych. Zatem cała rodzina może założyć na nogi najwygodniejsze obuwie sportowe New Balance!

New Balance zimowe? Oczywiście!

Oprócz tego, wśród oferty butów sportowych New Balance znajdziesz także zimowe buty New Balance, letnie buty New Balance, a także najrozmaitsze kolory, które będą pasowały do strojów sportowych, codziennych, a nawet tych w stylu smart casual.