Znajdź sklep
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera
Czas na zwrot: 45 dni
Adres do zwrotu:
NEWMAX (StreetStyle24.pl)
No Limit Sp z o.o. Hala 4
ul. Przejazdowa 18
05-800 Pruszków
Polska


1. Paczkę należy odesłać na w/w adres lub zanieść do dowolnego sklepu stacjonarnego sieci Steet Style.
2. Do paczki proszę dołączyć wypełniony formularz: Pobierz formularz PDF
3. Towar proszę odesłać w stanie niezmienionym, nienoszącym śladów zabrudzeń oraz posiadający komplet metek i oryginalne opakowanie.
4. Paczkę proszę dokładnie zabezpieczyć na czas transportu (nie należy obklejać bezpośrednio pudełka, gdyż powoduje to jego zniszczenie).
5. Zwroty realizujemy do 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez nasz magazyn. Gdy tylko zwrot środków zostanie zlecony na konto, poinformujemy o tym w wiadomości e-mail.
6. Zwrot środków odbywa się na wskazane poniżej dane - prosimy, aby paczek zwrotnych nie nadawać z opcją opłaty podczas doręczenia.
7. Opłata za zwrot - klient we własnym zakresie odsyła paczkę na zwrot.
8. Sklep dokonuje zwrotu wszystkich dokonanych przez Konsumenta płatności za towar oraz kwoty przesyłki z zamówienia w kwocie równej najtańszego sposobu dostawy na dzień złożenia zamówienia, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z żadnymi kosztami.
W przypadku wskazania w formularzu swojego numeru rachunku, zwrot zostanie zlecony na podany rachunek i wówczas Konsument jest zobowiązany do samodzielnego rozliczenia swojej płatności z serwisem PayPo. Jeżeli Konsument w formularzu zwrotu wyraźnie wskaże chęć zwrotu przez PayPo, środki zostaną zwrócone bezpośrednio do serwisu i wówczas Konsument nie musi już samodzielnie rozliczać się z serwisem PayPo.