Znajdź sklep
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Osoba robiąca zakupy przez Internet – po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - otrzyma SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy. 98% paczek doręczanych jest już następnego dnia.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 2 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu InPost, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na jego koszt, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki.

Kurierzy INPOST doręczają przesyłki na terenie Polski od poniedziałku do piątku w ciągu 24h po zrealizowaniu zamówienia w sklepie.

Kontakt:
801 400 100 Infolinia dla telefonów stacjonarnych
722 444 000 Infolinia dla telefonów komórkowych
Opłata za minutę połączenia zgodna z cennikiem operatora.


UPS, założony w 1907 roku jako firma kurierska, stał się korporacją o wartości 49,7 miliardów dolarów dzięki koncentracji na jasno wytyczonym celu pośredniczenia w światowym handlu. Dzisiaj UPS jest przedsiębiorstwem globalnym, o jednej z nasłynniejszych i najbardziej podziwianych marek na świecie. UPS stał się największą firmą przewozową na świecie oraz liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych. Codziennie zarządzają przepływem towarów, środków finansowych oraz informacji w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie.

Kurierzy UPS doręczają przesyłki na terenie Polski od poniedziałku do piątku w ciągu 24h po zrealizowaniu zamówienia w sklepie.

Informacje kontaktowe
UPS Polska Sp. z.o.o.
Tel.: +48 22 489 48 77
Tel.: +48 22-534-00-00 Infolinia dla telefonów komórkowych
ul. Prądzyńskiego 1/3
01-222 Warszawa
Polska

numery telefonów do poszczególnych oddziałów w całej Polsce:
UPS oddziały