Znajdź sklep Blog
Bezpłatna dostawa przy zakupach za min. 349 zł Szczegóły
Zapisz się do newslettera

Noworoczne postanowienia - jak je realizować, żeby nie zwariować?

Nowy rok to moment, w którym robimy gruntowne podsumowanie poprzedniego, analizujemy, co nam wyszło, a czego nie udało się zrealizować, wyciągamy wnioski i planujemy działania na najbliższe dwanaście miesięcy. To taki wyjątkowy czas, który skłania nas do przemyśleń i wyznaczania sobie nowych celów. Mamy wtedy zwykle więcej motywacji i ambicji do działania. Ale co zrobić, żeby nie odpaść w przedbiegach i faktycznie coś zrealizować? Jak nie zwariować w natłoku tych wszystkich elementów życia, które chcielibyśmy udoskonalić?

Warto zacząć od priorytetów. Dla wielu z nas na pierwszy plan wysuwa się zdrowie, aktywność fizyczna, wypracowanie atrakcyjnej sylwetki. Co by to nie było, musimy pamiętać, żeby cel, który wybierzemy, był dobrze sprecyzowany, umiejscowiony w czasie i przede wszystkim możliwy przez nas do zrealizowania. Nie ustalajmy sobie od razu, że przebiegniemy maraton, skoro jeszcze nigdy nie biegaliśmy. Róbmy to stopniowo, inaczej presja, którą sobie narzucimy, doprowadzi do zaniechania jakichkolwiek działań.

Jedno jest pewne - czego nie postanowisz, marka Lacoste pomoże Ci wygodnie i komfortowo przejść przez ten rok, gdy Ty będziesz wdrażał swoje plany w życie.

LACOSTE EXPLORATEUR CLASSIC 3192 CMA 738CMA0004F57

Kilka słów o marce Lacoste

Francuska marka Lacoste, która odniosła sukces na całym świecie, w swojej ofercie ma ubrania, perfumy, akcesoria w postaci zegarków i okularów, a także buty. Lacoste, tenisista i założyciel przedsiębiorstwa, rozpoczął swoją przygodę z branżą modową od zaprojektowania dla siebie samego koszulki na turniej tenisowy. Jako że miał pseudonim “The Alligator”, postanowił, że noszone przez siebie ubrania sportowe zacznie sygnować małym, haftowanym krokodylkiem. I tak oto po dziś dzień znak ten wyróżnia firmę na tyle mocno, że nie da się jej pomylić z żadną inną.

lacoste leather and suede colour block 743sfa0073-amk

Lacoste - buty stylowe i odznaczające się bardzo wysoką jakością

Jednym z Twoich noworocznych postanowień może być uzupełnienie garderoby o rzeczy, które pozwolą Ci cieszyć się z ich użytkowania przez długi czas. Coraz częściej chcemy stawiać na jakość, a nie na ilość, zarówno ze względów ekonomicznych, jak i środowiskowych - tak zwana “szybka moda” przyczynia się do pogorszenia stanu naszej planety. Decydując się na buty Lacoste męskie, możesz być pewny ich bardzo wysokiej jakości, ponadczasowego stylu, a także niebanalnej elegancji. Dzięki szerokiej ofercie z działu Lacoste buty męskie masz możliwość wyboru modelu, który najbardziej będzie pasował do Twojego stylu i upodobań kolorystycznych.

czarne sneakersy męskie lacoste

Bez wątpienia klasykiem są białe, casualowe sneakersy wykonane ze skóry naturalnej, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by sięgnąć po model czarny czy brązowy, na którym charakterystyczne logo krokodyla jest subtelnie umieszczone w formie wytłoczenia na skórze. Oczywiście komfort stopy to równie istotny czynnik, ale o to również nie musisz się martwić - buty Lacoste mają tekstylne wnętrze z antybakteryjną wkładką Ortholite, która dodatkowo będzie zapewniała wysoką higienę. To wszystko sprawia, że nie będziesz chciał już innych butów jak tylko Lacoste. A może zechcesz zrobić prezent swojej ukochanej i pokażesz jej Lacoste buty damskie, byście oboje mogli przejść przez ten nowy rok niezwykle komfortowo i stylowo?

Dodane przez